Ladda var som helst med Fresh ?n Rebel Magnetic Powerbank 10.000 mAh. Fäst den magnetiskt och ladda trådlöst upp till Qi2 15W eller supersnabbt via USB-C med 20W PD. Den slimmade designen, inbyggda stället och 4 batteriindikatorer gör den perfekt för användning på språng. Denna powerbank är godkänd för flygresor, så du kan tryggt ta med den på ditt flyg.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 707,00 | 697,00 | 687,00 | 677,00 | 667,00 | 657,00 | 648,00 | 639,00 |
Blå
| Material | ABS |
| Bredd | 72mm |
| Längd | 104mm |
| Höjd | 16mm |
| Vikt | 116g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 325mm x 192mm x 272mm |
| Effekt | 10000 |
| Input | DC 5V / 9V / 12V / 15V / 20V |
| Laddningstid | 4 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 49745-N0011 | Finns ej i lager |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |