Trådlös laddare i återvunnet ABS med 5 000 mAh litiumjonbatteri och 15 W magnetisk trådlös laddningsutgång (MagSafe-kompatibel). Typ-C-ingång upp till 20 W och typ-C-utgång: DC5V/3A, DC9V/2,22A, DC12V/1,67A. Utrustad med överhettnings-, kortslutnings-, överspännings- och överströmsskydd. Stoppar automatiskt vid överhettning. Inkluderar en extra metallring med självhäftande baksida för att stödja trådlös laddning av enheter som inte är MagSafe-kompatibla. Har en etikett på sidan med logotypen för återvunnet ABS (RABS). Individuellt förpackad i en brun kartong med silkespapper inuti.
Svart (01)
| Material | PCB, Återvunnen ABS |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| Längd | 9,7 cm |
| Storlek | 6,5 cmx1,5 cmx9,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 118.1/7.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 22 cmx36 cmx11 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI129846701 | 0 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |