Riktigt snygg och praktisk power bank med en kapacitet på hela 4 000 mAh. Laddas med solenergi eller medföljande laddningskabel. En bästsäljare som ingen kan vara utan.
Svart
| Storlek | 12,5 x 7,8 x 1,4 cm |
| Material | Aluminium |
| Tryckyta | 6 x 1 cm |
| Vikt | 0.226 kg |
| Batterier | Li-Polymer |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2946 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |