Tvåvägs karbinhake-korthållare med utdragbar snodd för snabb och enkel åtkomst. Den utdragbara snodden gör det enkelt att använda kortet utan att ta bort det från väskan, bältet eller snodden. Dubbla karbinhakar säkerställer ett säkert grepp. Lätt, hållbar och idealisk för arbete, resor eller evenemang.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 40,40 | 38,20 | 37,20 | 34,80 | 32,40 | 30,40 | 28,00 | 27,00 | 26,40 | 26,20 |
Vit
| Material | 10% Metal, 30% Nylon, 60% PC |
| Bredd | 45mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 590mm x 312mm x 413mm |
| Övrig information | 650*45*10mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 90788-N0001 | 10200 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |