Tagg med metallnyckelring för säker fastsättning på dina tillhörigheter. Tillverkad av återvunnet material (PU), vilket bidrar till att minska avfallet samtidigt som den ger hållbar, flexibel dämpning och långvarig prestanda. Utrustad med ett dubbelt spårningssystem som är kompatibelt med Apple Find My och Android FindHub. Stänkskyddad. Individuellt förpackad i en kartong av kraftpapper med illustration.
Svart (01)
| Material | Återvunnen polyuretan |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 9 cm |
| Storlek | 3 cmx0,5 cmx9 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 16.2/3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 16,5 cmx27 cmx11,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI145541201 | 0 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |