TWS159-öronsnäckor har aktiv brusreducering (ANC) för att blockera externt brus när du lyssnar på musik, podcast eller video. Tack vare miljöbrusreduceringen (ENC) är telefonsamtal också kristallklara genom att filtrera bort omgivningsbuller under ett telefonsamtal. Öronsnäckorna har 3,5 timmars autonomi, med en laddningstid på en timme. Laddningsfodralet kan ladda öronsnäckorna upp till fyra gånger på en enda laddning, och det har också en liten skärm som indikerar öronsnäckornas batteritid.
4,83 kg
| Antal | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/st | 286,00 | 279,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtryck | 4,83 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast, PVC |
| Storlek | 8,2 x 11,5 x 4,6 cm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 2kg |
| Vikt | 1,9kg |
| Förpackning | 26x35x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159671121 |
| GPSR-Information | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 7 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |