Denna multifunktionella kabel är den ultimata resekamraten, med USB-A- och USB-C-ingångar med USB-C- och Lightning-utgångar för oändlig kompatibilitet. Den stödjer Power Delivery (PD) och Quick Charge (QC). Det slitstarka nylonflätade materialet garanterar lång livslängd, medan magnetlåset håller den snyggt organiserad. Perfekt för användning när du är på språng.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 131,00 | 128,00 | 125,00 | 123,00 | 114,00 | 106,00 | 100,00 | 98,50 | 97,00 | 95,00 |
Svart
| Material | Nylon |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 118mm |
| Höjd | 14mm |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95660.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 353mm x 260mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 95660-N0002 | 2 st |
| Inkommande lager 2026-07-15T00:00:00+02:00 | 3000 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |