Set med 3-i-1 kabel i ABS med USB.C, Lightning samt standard USB. Varje kabel är ca 5,5 cm lång och är fäst i en hållare med öppning (Ø 1,8 cm).
Vit (02)
| Material | ABS, PVC |
| Höjd | 0,6 cm |
| Bredd | 2,7 cm |
| Längd | 12 cm |
| Storlek | 2,7 cmx0,6 cmx12 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 14/7.9 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/500 |
| Kartongstorlek | 28 cmx60 cmx18,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI845002 | 8384 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |