Universell högkvalitativt band för mobiltelefonfodral, lämplig för alla smartphones med skyddsfodral. Den maximala längden på bandet är 160 cm och med det justerbara spännet kan den justeras till önskad längd. Bandet kan enkelt frigöras med metallkroken, vilket lämnar tejpen inuti telefonfodralet för att enkelt fästa den på bandet igen.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,00 | 51,00 | 49,00 | 48,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Nylon, ABS plast |
| Storlek | 5,8 x 0,1 x 5,3 cmcm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13.3kg |
| Förpackning | 35x25x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159575047 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 7803 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |