Rund nyckelring i metall.
Grå
| Storlek | 7,5 x 3,8 x 0,3 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | Laser: ø 2,5 cm, Doming: ø 2,5 cm |
| Vikt | 0.029 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 17047 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |