Multiverktygsnyckelring i bambu och rostfritt stål i flaskform med metallnyckelring. Innehåller korkskruv, nagelfil, kapsylöppnare och blad. Individuellt förpackad i en brun pappersask.
Brun (11)
| Material | Järn, Bambu, rostfritt stål 420 |
| Höjd | 1,4 cm |
| Bredd | 2,2 cm |
| Längd | 7,4 cm |
| Storlek | 2,2 cmx1,4 cmx7,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 37/9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 20,5 cmx38 cmx22 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134951011 | 7468 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |