Runt underlägg tillverkad av naturligt och mer hållbart korkmaterial. Materialets porositet leder till variationer i tryckresultaten.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,40 | 7,20 | 7,00 | 6,40 | 6,00 | 5,60 | 5,20 | 5,00 | 4,80 |
Natur
| Material | Cork |
| Höjd | 3mm |
| Diameter | 100mm |
| Vikt | 68g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93084.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 420mm x 330mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 93084-N0094 | 14766 st |
| Inkommande lager 2026-09-22T00:00:00+02:00 | 20800 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |