Underlägg i bambu. En uppsättning i fyra delar i bambufack. Ligger i presentask.
Bambu (823)
| Material | Bambu |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 11,4 cm |
| Längd | 11,4 cm |
| Storlek | 11,4 cmx3,5 cmx11,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 195/9.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 26,5 cmx51 cmx22,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PCP, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI429379823 | 403 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |