Plunta i rostfritt stål, volym 237 ml.
Grå
| Storlek | 9,3 x 2,8 x 13,8 cm |
| Material | Rostfritt stål, Plast |
| Tryckyta | 5 x 5 cm |
| Vikt | 0.141 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4805 |
| Inkommande v.32, 2026 | 15000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |