Fickplunta i rostfritt stål (178 ml) , setet innehåller 2 st shot/snapsglas (45 ml) och tratt.
Grå
| Storlek | 18,8 x 17 x 4,4 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.338 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1913 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |