Vinhällare i aluminium med drop stop-funktion ger en ren servering utan spill. Självrullande design gör den enkel att använda och förpackningen innehåller 10 stycken.
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0.02 kg |
| Storlek | 9 x 9 cm |
| Tvättråd | Handdisk, Handwash |
| Information | Diametern 9 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 2239 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |