Cocktailpinnar Carita lyfter drinkar med en snygg detalj. Modern design med ögla på toppen. Perfekta till frukt, bär och garnityr.
| Material | Rostfritt stål, Stainless steel |
| Vikt | 0.03 kg |
| Storlek | 1.5 x 1.5 cm |
| Tvättråd | Handdisk, Hand wash |
| Information | 10,5 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 88 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |