Coctailset i rostfritt stål med 500 ml shaker, måttglas och sil. Levereras i fin presentlåda.
Blank silver
| Förpackningsmått | 0.505 x 0.285 x 0.485 M |
| Längd | 26.5 cm |
| Bredd | 23.5 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Grossvikt | 0.61 kg |
| Nettovikt | 0.328 kg |
| Volym | 0.070 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941005266 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 1946 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |