Uppsättning med 4 terrakottakrukor i lera inklusive krassefrön presenterade i en äggkartongbricka. Tillverkad i EU. Odlingsbriketter ingår. FSC®-certified | FSC MIX, P10, FSC-C213206
Beige
| Förpackningsmått | 0.598 x 0.396 x 0.300 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Grossvikt | 0.189 kg |
| Nettovikt | 0.164 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | Terrakotta |
| EAN | 8719941065086 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 45 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 3116 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |