Eleganta skålar i klarglas som passar till glöggtillbehör, dessert, snacks eller små serveringar. Levereras i 2-pack och gör dukningen både praktisk och fin.
| Material | Glas, Glass |
| Vikt | 0.17 kg |
| Storlek | 10 x 10 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | Ø10,5 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 174 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |