Sweden symbols skål 75mm
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st |
299,00 |
Klar
| Höjd | 7.5 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Förpackning | 8.5x14.5x14.5 cm |
| Gross Volym | 180 cl |
| Material | Kristallglas |
| EAN | 7321646031719 |
| Ursprungsland | Slovakia |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 2177 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |