Denna salt- och pepparkvarnsset från InSideOut kombinerar en modern, strömlinjeformad design med hållbart gummiträ och en keramisk malningsmekanism. Setet är lätt att fylla på och utformat för långvarig användning, vilket gör det enkelt att krydda dina rätter efter smak och ge varje måltid det där lilla extra.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 244,00 | 239,00 | 234,00 | 229,00 | 212,00 | 197,00 | 187,00 | 184,00 | 181,00 | 178,00 |
Svart
| Material | Rubber wood, Aluminium, Ceramic |
| Höjd | 149mm |
| Diameter | 50mm |
| Vikt | 380g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57209.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 415mm x 320mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 57209-N0002 | 3076 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |