Trivence gryta 3 L ger generös volym och jämn värme i hela kärlet. Perfekt för grytor, pasta och vardagsmat med glaslock.
| Material | Rostfritt stål med glaslock & rostfritt stål, Stainless steel with glass lid |
| Vikt | 2.28 kg |
| Storlek | 30 x 20 cm |
| Volym | 3 Liter |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 3 mm 3-ply konstruktion (0,6 mm SS304, 1,9 mm aluminium och 0,5 mm SS430) |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |