Iskub i silikon för 4 st XXL med transparent lock.
äppelgrön
| Storlek | 12 x 12 x 5 cm |
| Material | Silikon |
| Tryckyta | 6 x 1 cm |
| Vikt | 0.122 kg |
| Antal per innerlåda | 16 |
| Antal per ytterlåda | 32 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5535 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |