Peak underlägg inkl. hållare 100mm 4-pack
Guld
| Höjd | 0.3 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Förpackning | 2.7x14x13.5 cm |
| Gross Volym | 51 cl |
| Vikt | 0.42 |
| EAN | 7321646048069 |
| Ursprungsland | China |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 3739 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |