Knivset med 5 st knivar i rostfritt stål med ergonomiska handtag. Loggan graveras på metallplattan.
Svart
| Storlek | 21 x 10 x 35 cm |
| Material | Rostfritt stål, Trä |
| Tryckyta | 3,8 x 1,8 cm |
| Vikt | 2.608 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1021 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |