Rektangulär silikonbakform med förstärkta stålkanter ger extra stabilitet och bättre kontroll vid bakning. Smidig non-stick-yta gör att bakverket släpper lätt och formen är enkel att rengöra.
| Material | Silikon Rostfritt stål, Silicone steel wire stainless steel 2Cr13 |
| Vikt | 0.61 kg |
| Storlek | 40 x 26 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | Inner 33 x 23 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 447 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |