Freja bestickset 48 delar ger dig full uppsättning bestick i elegant 18/10-stål. Perfekt när du vill duka upp stort och ändå behålla en enhetlig, lyxig helhet.
| Material | Rostfritt stål 18/10, stainless steel 18/10 |
| Vikt | 3.75 kg |
| Storlek | 23 x 4.5 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 14,5 , 21 , 21 , 23 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 326 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |