Bestickset New England 30 delar ger en elegant helhet för vardag och fest. Ornamenterad design med exklusiv look. Set för 6 personer med komplett innehåll.
| Material | Rostfritt stål, stainless steel 18/0 |
| Vikt | 2.63 kg |
| Storlek | 22 x 3 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | Kniv: 22 cm, Gaffel: 20 cm, Matsked: 20 cm, Kaffesked: 14 cm, Grillkniv: 23,5 cm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 1126 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |