Carat klotvas 168mm
Klar
| Höjd | 16.8 cm |
| Längd | 20.4 cm |
| Bredd | 20.4 cm |
| Förpackning | 18.7x22.3x22.3 cm |
| Gross Volym | 930 cl |
| Vikt | 2.129 |
| EAN | 7321646035007 |
| Ursprungsland | Slovenia |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 0 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |