Caramba vas vit 340mm
Vit
| Höjd | 34 cm |
| Längd | 23.5 cm |
| Bredd | 23.5 cm |
| Förpackning | 37x27.7x27.7 cm |
| Gross Volym | 2839 cl |
| Material | Kristallglas |
| Vikt | 3,0KG |
| EAN | 7391533487356 |
| Ursprungsland | Sweden |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 95 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |