Coollux Lamella Sol kombinerar en raffinerad design med det igenkännliga Coollux-utseendet. Den har distinkta rundade vertikala träribbor. Det färgskiftande LED-ljuset kan justeras till din favoritfärg. Den är tillverkad av delvis återvunna material och inkluderar ett uppladdningsbart batteri och laddningskabel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 250,00 | 245,00 | 240,00 | 235,00 | 217,00 | 202,00 | 192,00 | 189,00 | 186,00 | 183,00 |
Vit
| Material | Wood |
| Bredd | 130mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 135mm |
| Vikt | 240g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 150mm x 320mm |
| Effekt | 2000 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 40732-N0001 | 2112 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |