Snowball ljuslykta 60mm
Klar
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 6.6 cm |
| Förpackning | 7.5x8.9x8.5 cm |
| Gross Volym | 57 cl |
| Material | Kristallglas |
| Vikt | 0,45KG |
| EAN | 7391533678006 |
| Ursprungsland | Turkey |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 4120 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |