Nyckelhållare i återvunnen aluminium med flasköppnare och telefonhållarfunktion. Inkluderar en lasergraverad symbol för återvunnet aluminium.
Svart (01)
| Material | Järn, Återvunnen aluminium |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Längd | 5,45 cm |
| Storlek | 1 cmx1,5 cmx5,45 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 7.1/8.7 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/1000 |
| Kartongstorlek | 25,5 cmx48 cmx29 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI109756701 | 101520 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |