Kyparkniv med korkskruv, kapsylöppnare, kniv och färgade inlägg på kroppen.
Svart (01)
| Material | ABS, Plast, rostfritt stål, Aluminium |
| Höjd | 1,4 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 12 cm |
| Storlek | 3 cmx1,4 cmx12 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 77/8.7 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 40/120 |
| Kartongstorlek | 20 cmx28 cmx26,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Nickel, SVHC\'s, Extractable Heavy Metals |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI724001 | 1372 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |