Pebble är en stilren flasköppnare i rostfritt stål med en slät, skön form som ger bra hävstång för att ta av kapsyler, och ett stort hål så att du enkelt kan hänga upp den på en krok.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 21,00 | 20,00 | 19,40 | 19,00 |
Silver
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Storlek | 18 x 4 cmcm |
| Förpackning | 120st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 15x20x12cm |
| GTIN / EAN | 8713159243274 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 56838 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |