Kompakt resehårblås med 1100 watt och 3 olika temperaturinställningar (kall och 2 värmeinställningar).
Mörkblå
| Storlek | 13,7 x 6,8 x 16,5 cm |
| Material | Plast, Polykarbonat, Polyvinylklorid (PVC) |
| Tryckyta | 4 x 3 cm |
| Vikt | 0,000 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1955 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |