PP-kassett med 50 ml solskyddslotion (SPF50) och matchande färgad polyesterrem med metallkrok. Har ett häfte på baksidan.
Vit (02)
| Material | PP |
| Höjd | 2,5 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Längd | 10 cm |
| Storlek | 5,5 cmx2,5 cmx10 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 83.1/9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 32 cmx32 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134948802 | 7693 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |