Kaiya-klädborste med spegel kombinerar två funktioner i en kompakt design. Den är tillverkad av slitstarkt ABS-plast och har en tygyta på ena sidan och en inbyggd spegel på den andra. Den är smal och lätt att ta med sig, vilket gör den idealisk för daglig användning, resor och snabba touch-ups när du är på språng.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,00 | 15,60 | 15,40 | 14,40 | 13,80 | 13,20 | 12,60 | 11,80 | 11,60 | 11,40 |
Vit
| Material | ABS |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 32g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92736.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 270mm x 320mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 92736-N0001 | 10197 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |