rPET-golfset i en dragkedjeförsedd påse med PP-karbinhake, innehållande 3 övningsgolfbollar och 3 golftees i bokträ. Perfekt för reklam och övning vid tee-off. Inkluderar rPET-etikett.
Svart (01)
| Material | PP, rPET |
| Höjd | 4,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 5 cmx4,5 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 165/17.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 35 cmx44 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134952401 | 5341 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |