Mjuk nyckelring i 100 % silikon med metallböna och splitring. Logon trycks eller gjuts in. Valfri bottenfärg.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,50 | 30,05 | 19,60 | 14,35 | 11,20 | 8,24 |
Neutral (00)
Fyll dina nedsänkta bokstäver med en färg i önskad PMS.
En flerfärgad botten i odefinierat mönster
Lyser i mörkret när du kommer in i mörkt rum
| Material | 100 % silikon, metal |
| Höjd | 2 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Längd | 260 mm |
| Storlek | 12 mmx2 mmx260 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Dyes, Raw material, REACH163, ROHS6, EN71-3 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |