Logoband med karbinhake i metall. Bandet är 20 mm brett. Sublimeringstryck endast på vit produkt.
Svart
| Förpackningsmått | 0.345 x 0.350 x 0.280 M |
| Längd | 2 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Grossvikt | 0.011 kg |
| Nettovikt | 0.01 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941029958 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 420898 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |