Matchvimpel, ofta använda inom sportevents och bytta mellan klubbarna. Frans runtom.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 91,50 | 76,50 | 69,50 | 68,00 |
Vit (02)
| Material | Polyester, metall |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Storlek | 90 mmx100 mm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |