Mugg i stengods i en klar och fin röd färg. Stor märkningsyta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 64,50 | 63,00 | 60,00 | 56,00 | 53,50 | 52,50 | 50,50 | 49,20 | 48,20 | 47,20 |
Röd
| Material | Stoneware |
| Höjd | 93mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 400g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51421.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 410mm x 270mm x 310mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 51421-N0021 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-08T00:00:00+02:00 | 4944 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |