Den keramiska termosen Java med enkelvägg har en enkel och praktisk design för vardagligt bruk och är försedd med en silikontätning för ett bekvämt grepp. Spillsäkert lock. Volymkapacitet: 330 ml.
0,49 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 88,00 | 86,00 | 82,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,49 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Diameter | 8cm |
| Storlek | 8,7 x 10,5 x 8,2 x Ø 8 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 27x36x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159664352 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 2730 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |