Storsäljande termosmugg i många färger, rymmer 350 ml. Har en utsida av rostfritt stål med insida av PP-plast. Utrustad med spillskydd.
1.2 KG
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 41,00 | 40,00 | 39,00 | 37,00 | 36,00 |
Svart
| Storlek | 12 x 17 x ø 8 cm |
| Vikt | 172g |
| Tryckyta | 35 x 35 mm |
| Material | PP,Rostfritt stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Bisfenol A-fria material används, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 6192 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |