All About You från Kosta Boda handlar om kärlek, längtan och passion. Starka känslor fångade i en uppsättning glas där inget är det andra likt, med rena mjuka linjer och målade motiv med influenser från modevärlden. All About You från Kosta Boda består av tumblerglas, ölglas, champagneglas, karaffer och vinglas. Serien lanserades 2015. Design av Sara Woodrow.
| Material | Kristallglas |
| Designer | Sara Woodrow |
| Serie | All about you |
| Volym | 52 cl |
| Vikt | 0.65 kg |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 24 cm |
| Längd | 9 cm |
| Tvättråd | Tål maskindisk |
| Ursprungsland | PL |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 1980 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |