Keramisk mugg med korkdetaljer på undersidan. Matt utsida och blank insida. Handdisk med varmt vatten och milda rengöringsmedel. Levereras i en presentförpackning av återvunnen kartong. Volymkapacitet: 300 ml.
0,53 kg
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 62,00 | 60,00 | 59,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,53 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 90% Keramik, 10% Kork |
| Diameter | 8,3cm |
| Storlek | 10,3 x 11,9 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 40x50x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159702351 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 4348 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |