Klassisk cylindrisk keramikmugg i matt finish på utsida och vit insida. Volym: 300ml. Med en speciell beläggning för lasergravyr
Svart
| Förpackningsmått | 0.370 x 0.270 x 0.350 M |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 9.5 cm |
| Grossvikt | 0.35 kg |
| Nettovikt | 0.308 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | Keramik Stengods |
| EAN | 8719941064232 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 24 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 30728 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |