Elegant kopp, kännetecknas av sitt karakteristiska, runda handtag.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 228,00 | 182,00 | 134,00 | 129,00 | 105,00 | 99,00 | 92,50 | 88,00 | 88,00 |
Vit (02)
| Material | Porslin EU |
| Höjd | 60 mm |
| Diameter | 77 mm |
| Kapacitet | 130 ml |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx31,5 cmx35,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Polen |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |